» Poradna » Web a internet

Soukromí na FB

Dobrý den, potřeboval bych poradit. Mám v přátelích na FB osobu a nechci aby viděla moje příspěvky, ale chci aby mi zůstala v přátelích a mohla mi např. napsat.

Odpovědi na otázku

Když post odesíláš je tam vedle toho modrýho tlačítka kterým odesíláš post na zeď i tlačítko, kde máš statut příspěvku (veřejné/přátelé)...Tam je i možnost vlastní a v té části můžeš vybrat lidi pro které se nezobrazí daný příspěvek. FB si toto nastavení zapamatuje a při dalším postnutí by to tam automaticky mělo být.

To by bylo doma peklo vykopnout mámu z fejsu, co ?

+10000 to mi připomnělo: https://www.youtube.com/watch

Soukromí na FB neexistuje.

Vraj existuje sucha voda, studeny ohen, ale soukromí na Facine NEE.

Na FB žádné skoukromí není !

Ano a každý, komu je soukromí svaté, se Facebooku a podobným kravinám vyhne obloukem.

FB je jedna veľká krčma, kde svorka pripitých ludí vykrikuje svoje najskrytejšie intímnosti . Tak aké súkromie máš na mysli ?