» Poradna » Web a internet

Soukromí na facebooku

Zdravím, měl bych dotaz k facebooku, mám tuhle síť již nějakou dobu, ale na tohle jsem zatím nepřišel. Když si chci aktualizovat profilový obrázek nebo úvodní fotku jak to mám udělat aby se ostatním přátelům nezobrazoval jako veřejný? Chci aby k němu nešly dávat žádné "lajky" ani jiné označení (komentáře + ti otravní smajlíci Haha, Paráda atp.) Viděl jsem to už u pár lidí, tak bych byl rád pokud byste mi poradili. Děkuji za odpovědi, Štěpán.

Odpovědi na otázku

Facebook a soukromí nepatří do jedné věty, ty pojmy se vzájemně vylučují. Pokud nechceš, aby někdo viděl nebo "lajkoval" tvoji fotku, tak existuje jediné logické a spolehlivé řešení, prostě ji tam nedávat.

Stenly, Stenly, na fejsu chceš soukromí a sem dáš svého mnoho

Zdravím, jsem pornoherečka ale vadí mi když se na mně dívají muži, nevíte jak to při natáčení udělat aby mně pak nikdo nemohl ve filmu vidět? Díky za odpovědi.