» Poradna » Programy

Software pro nahrání nového androidu do tabletu

Dobrý den,mám starší tablet Navon Platinum "10" když byl nový tak makal velice dobře ale po 3 letech je to k nepoužití a chtěl bych nahrát nový android do tohoto zařízení.Aktualizace nefungují a vyhodit ho nechci .Je možné stáhnout stejnou verzi Androidu 4.4.2 Jelly Bean a nahrát ji tam pomocí nějakého software přes Windows. Díky

Odpovědi na otázku

Takto jednoduse to nejde. Nejlepri bylo, zalohovat data a dat do tovarniho nadtaveni. Ten tablet neznam, ale vesmes nahrani nejakeho fw musis mit originalni soft vyrobce, ktery to dokaze a pro alternativni fw jeste navic rootlej pristroj a odemcen bootloader. Toto jsou zasahy, u kterych kdyz nevis co delas, dopada to spatne. Takze ma rada, zaloha a restart do tovarniho nastaveni a ponechat 4.4 android.

tablet je starý a www.navon.cz již neexistuje ale je mi ho líto vyhodit na youtube to dětem stačí.Ale jinak asi pujde do koše.

Proč neuděláš "restart do továrního" ???

po továrním nastavení se to pořád seká,lagujeKdyž to bylo nové tak to jelo jako ďábel

Pokud ti to sekai po tivarnim nastaveni, tak tinejspise nova ROM nepomuze. Nenahralo se ti tam opet vse z marketu? Vsechny appky a zase je to zasekane. Klido nez abys to vyhazoval, kupim za 100,- Deckam kupis po cokolade a ja si muzu s tim hrat a delat pokusy.

I když uděláš ten reset BEZ obnovy nastavení? Tzn. všechno musíš znova nastavovat a instalovat všechny aplikace (což by po nové instalaci bylo také nutné).

PS: samozřejmě neinstalovat VŠECHNY aplikace

a zkoušels deaktivovat některé aplikace? Třeba místo Chrome použít Operu, místo Galerie pak Quickpic a jako přehrávač dát MX Player? A po náhradě ten Chrome apod. deaktivovat (bez rootu asi odinstalovat nepůjde).

po továrním nastavení by se to sekat nemělo. Nebo se to začne sekat až poté, co tam nakydáš všechny ty aplikace?

dobry den mam tablet pc cobal model17 wifi adostal sem jej od kamarada a decka mu tam zadaly nakej prihlasovaci ucet kterej us neznaj aja nemuzu ten tablet zapnout daval sem jej do tovarniho nastaveni resetoval sem jej a porad to chce ten puvodni gugl ucet co stim mam delat a kdys nahraju novi androjit pujde to nebo ne dekuji