» Poradna » Programy

Software, který dokáže přehrát externí titulky při přehrávání orig. blu-ray?

Zdravím,chtěl bych se zeptat, jestli existuje - a jaký konkrétně - program, který dokáže (v PC) přehrát originální blu ray disk a zároveň externí titulky uložené v PC. Nikde to nemohu najít.Děkuji moc.

Odpovědi na otázku

Děkuji, já toto mám odzkoušeno jenom s přehráváním originálních DVD v MPC-HC, že toto funguje. U Blu-ray jsem si s tím nebyl jistý, protože to zatím nemohu vyzkoušet (uvažuji o koupi BD mechaniky), zatím jenom zvažuji jak "zaonačit" přehrávání disků bez cz podpory do budoucna a co ne/koupit. Předpokládám, že u stolních přehrávačů s tím člověk nic nenadělá... takže mi v tomto bude očividně stolní přehrávač k ničemu...