» Poradna » Windows (a jiné OS)

Snížení výkonu, update

Po přeinstalování win mě trápí problémy s výkonem. Je horší, než-li před přeinstalací. Teploty jsem kontroloval, ovladačema to není. Napadlo mě, že to bude windows update. Už dříve jsem je nestahoval, protože na win 7 mi už přijdou zbytečné a od lidí nejsou už ani doporučované. Snažil jsem se vyhledat aktualizace, ale trvalo to přílíš dlouho a nic jsem nenašel. Navíc se při vyhledávání počítač strašně sekal. Chtěl bych také podotnkout, že teploty jsou stejné jako po přeinstalaci a RAM také. Napadlo mě zda není nějaká služba win, nebo program, který vyhledá aktualizace v pc. Stáhnout si je mohu sám

Odpovědi na otázku

Ovládače máš?

Vypadá to na stahování win10 v pozadí.

Ne, to se mi nikdy nezobrazuje

nikde*

.

Sťahovanie sa zobrazuje v správcovi úloh

Tobě se nějak vůbec ty problémy hromadí...... :(http://www.zive.cz/Poradna/sc-20/default.aspx

No, ostatní jsem už vyřešil :D