» Poradna » Programy

Snapchat-problém

Zdravím,na snapchatu nemám třeba zpomalení nebo zrychlení videa a podobné věci jako filtry a ták,nevíte v čem je problém?Mobil Sony Xperia Z1,Snap v9.22.0.2

Odpovědi na otázku

ahoj, také mam sony xperia Z1 a všechno tam mam :) jen si musís počkat na aktualizace :D

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat proč mi nefungují filtry na snapchatu mám telefon Huawei Y600

Ahoj mám ten samý problém akorát mám mobil Samsung Galaxi S 4 mini :/

Dobrý den muže tě mi poradit když se mi nejde přihlásit na můj snapchat kde mám tolik vzpomínek až je mi líto si zakládat noví zapomněla jsem totiž heslo a když dam nevíte heslo tak mi to napíše ze to nejde mám iPhone 6s tak doufám ze odepisete dekuju budu moc rada za pomoc🙏🙏😔❤️

Co dělat když v ikonce v četu nemám tu raketku jako hry