» Poradna » Mobily

Smska

ahoj, dnes mi prisla opet sms na displej,mimochodem mam stary telefon, ne zadny chytry tel. no na displeji se objevila tato zprava "dobry den je nutne si nastavit souhlas podle narizeni evropskeho parlamentu zavazneho i pro cesko" co to je ? Ja to vubec nechapu, souhlas ceho? Co to je ? Díky...Prislo to jeste nekomu?

Odpovědi na otázku

Tohle není věštírna, ale poradna. Tak trcohu se předpokládají nějaké vstupní informace, na základě kterých se radí, a taky se předpokládá součinnost tazatele :-[Co se zeptat toho, kdo vám tu esemesku poslal nebo doručil? Tzn. třeba operátora?

Uááá!

Kolikrát se ještě zeptáš?

Už jsem ti to vysvětloval jednou a víc ti k tomu nikdo neřekne. Bez se zeptat operátora...