» Poradna » Mobily

Smartphone do 5000,-kč

ahojte, poradili byste s výběrem smartphonu do max 4000-5000 kč? mně už jde z výběru a hledání hlava kolem, zatím hlasuji po honor 4c nebo samsung galaxy. použití hlavně na poslouchání hudby, brouzdání po netu, sms, volání. díky

Odpovědi na otázku

Meizu M2 Note

Vodafone smart ultra 6

Xiaomi redmi note 2.MIUI je pecka :)

děkuji za tipy :) jen mají "nevýhodu" velkého displeje, proto jsem i vrátila lenovo a7000, na něho bych potřebovala pádla :)

Honor 4C je super.

Já mam 4c, přítelkyně má 4c a kámoš s přítelkyní také a bez jediného problému..

Pokuď nechcete čínské zázraky tak teď je na czc sleva na ZenFone 2 Laser ZE500KL Za ty peníze super,případně lehce nad 4000 se dá sehnat velmi dobrá Moto G (LTE) 3.generace

Já bych šel do Honor 7. Má nadstandardní rozlišení displeje 1920 x 1080, v téhle cenové relaci bývá zvykem spíše 1280x720. Má vysokou frekvenci procesoru 2 GHz, což je taky nadprůměr, standardem je spíše 1,2, 1,4 nebo 1,8 GHz. No a jinak je v ostatních parametrech taky slušně vybavenej. Alternativa Xiaomi Redmi 3S verze Global aby podporovala LTE nebo již starší telefon Huawei P8 Lite. Jinak pár dalších tipů nalezneš také zde: http://www.smartmag.cz/nejlepsi-mobilni-telefony...