» Poradna » Mobily

Sluchátka přes bluetooth

Zdravím, chtěl bych se zeptat a předem se omlouvám jestli to zde někde je , ale koupil jsem si sluchátka na bluetooth, problém je že při připojení do notebooku se strašně zpomalí jak notebook tak internet . Prosím o radu Sluchátka : Connect IT CI-650notebook: Asus X555LF-XO147T

Odpovědi na otázku

Předpokládám, že notebook máš k internetu připojen přes WiFi? Pokud ano, tak problém je v tom, že BT i WiFi pracují ve stejném frekvenčním pásmu a vzájemně se ruší. Řešením je připojit internet kabelem. A nebo použít drátová sluchátka.