» Poradna » Mobily

Sluchátka okolo 3000

Dobrý den,hodlám si vybrat nová sluchátka. Moje předchozí byla "Razer Kraken Pro", herní headset který měl velmi zvýrazněné basy. Zjistil jsem že mi ale takto hlasité basy vyhovují i pro moje hudební žánry, a tak bych vás chtěl poprosit o tip na nějaká kvalitní basová sluchátka. Nemusí být nutně herní ani nemusí mít mikrofon, jen ať jsou přes celé uši (circumaurální).Děkuji za odpověď

Odpovědi na otázku

Hu, hu, hu, hu....................

Za 4 muzes mit bezdratove s tlacitkem pro zvyrazneni basu.http://sluchatka.heureka.cz/sennheiser-rs-170

Doporucuju obratit se na www.sluchatka.net , ochotny personal by mel po mailu byt schopen aspon priblizne doporucit jaka sluchatka by byla nejvhodnejsi, da se somluvit i zapujcka, preci jen vlastni poslech clovek nicim nenahradi :)

Děkuji, vyzkouším