» Poradna » Mobily

Sluchátka jsou zobrazeny jako odpojené

Tady je obrázek: http://www.jpeg.cz/obrazek/eO9KSluchátka fungují ale nejsou viditelné třeba na Skypu. Štve mě to hlavně kvůli zabudovanému mikrofonu. Používám je na notebooku.

Odpovědi na otázku

Nekrmit, už to zde je dnes po 3tí.

Takže je vidět, že mě to zajímá.

A kam ta sluchátka zapojuješ? Pokud do reproduktorů, tam je jasné, že v PC to budou pořád pouze reproduktory.

Zapojuji je přímo do notebooku.

Čili síťová zasuvka 230 V.Inu vlaková souprava pro třetí tisíciletí.Příště raději prozraď typ notebooku a zda má 3 nebo 4 pin konektor.

Lenovo Z50-70. Nejsem znalec takže vám o tom pin konektoru nic neřeknu

Třeba na Skypu nejsou viditelná nebo na Skypu nefungují?

Nejsou viditelná, takže nemouhu zvolit mikrofon

No pak asi bude potreba nainstalovat spravne fungujici ovladac zvukovky.

Moc se omlouvám, celou dobu to bylo jiné zařízení spárované přes Bluetooth.To je ale trapas. Ale jinak problém přetrvává.