» Poradna » Mobily

Sluchátka jsou po měsíci nefunkční

Zdravím,Koupil jsem si sluchátka, používal jsem je měsíc a bylo nefunkční. Koupil jsem druhé (jiná značka) a po měsíci zase nefungovaly.V pc fungujou déle než měsíc ale v mobilu se po měsíci zkazí.Je to závada mobilu?

Odpovědi na otázku

V mobilu? Nevydělal jsi si náhodou kabel u 3.5mm jacku? Mě už se to párkrát stalo.

To je tím, že sluchátka nosíš. Nech je položená na PC a uvidíš, že vydrží mnohem, mnohem déle.

Kde jsi ho koupil, od koho.

Na aliexpressu, cena kolem 4 dolarů

Se divím. sluchátka za 100 kč i s poštou a kvalita žádná? Ti Čiňani fakt neví co by za tu kvalitu chtěli. Je tak naokraj. Zkuste pouvažovat (tedy pokud to jde) jakou činnost by jste byl schopen vyprodukovat za 100 kč v porovnáním s výrobou podobné komponenty. Ale rozhodně vynechejte takové to: "Zastavím se za mamínkou, ta mně ráda podpoří...".

Sluchátka jsou při pohybu extrémně namáhána. Kroucení, ohýbání, tahání. Tyhle čínské šmejdy na to nejsou dělané. Vždyť se podívej, jak silný je kabel k nim. Nemá žádnou pevnost v tahu. Někdo je sundává dokonce tak, že zatáhne za kabel a smotá do kapsy. Kolega měl stejný problém a když jsem mu vysvětlil situaci, tak už to neřeší. Každý měsíc koupí nové pecky. ☺

Včera se mi zkazily další, v mobilu nefungují ale v pc fungují, takže asi nebudou nefunkční

a proto jsem se pral v 10.41 hod kde jsi ho koupil, od koho. Tohle dělaj často false mobily prodejci někdy raději skuchátka nepřibalí. Pak vedou řeč že k tomu nebyly ač v návodu anglickém ( český že taky nebyl) je uveden konektor a víc

Mobil mám z czc.czSluchátka z aliexpressu

a mobil je co za typ? To jako prostě přestanou sluchátka fungovat v telefonu a v PC fungujou dál? Nová sluchátka v telefonu zas fungujou normálně?

Mobil Doogee y100 plus.A ano je to přesně jak píšeš.Uvažuji o reklamaci, ale první se ptam tady, ať vím jestli to je nebo není mobilem

Není to závada mobilu, ale vždycky si zlomíš kablík buď u konektoru nebo sluchátka. Takže budeš muset trochu přehodnotit způsob používání a nezacházet s tím jak prase. Hlavně si dej pozor, ať kablík u konektoru moc nelámeš.

Ale proč to tedy v pc funguje a v mobilu ne?

V mobilu je jiný konektor (pička) - je dělaný pro sluchátka s přepínáním hovorů.

Kupuj spíš tady z CZ eshopu, máš i větší pravděpodobnost ohledně reklamace. Já mám třeba bezdrátový sluchátka z czcčka a běží v pohodě, právě drát bývá největší slabina drátových sluchátek..

u bezdrátových sluchátek je zas slabinou baterka - když odejde, tak si ji nejspíš sám nevyměníš - narozdíl od přepájení kabelu u drátovek.

Tyhle co mám já, tak mají i ďouru na drát :)

A to je zase některých bezdrátových sluchátek výhoda odejde baterka, vezme se kabel a jede se v klidu dál. Sám mám sluchátka na stejný princip.

Právě, chcípne mi baterka v metru a jedu dál na káblík.

A co to máš za sluchátka?? Jestli se můžu zeptat??

ahoj, hele nějaký lamax elite, viděl jsem se v newsletteru od elektra, tak sem je vzal.