» Poradna » Mobily

Sluchátka do 2000 kč.

Dobrý den.Chtěl bych si pořídit nová sluchátka, nejlépe kdybych se vešel do 2000kč. Bohužel se v sluchátkách moc neorientuju, tak se ptám tady. Sluchátka bych používal hlavně na poslouchání hudby, sledování filmů a hraní her, ale nechci žádné super herní sluchátka ve kterých zní všechno kromě her špatně.Zatím jsem se díval na tyhle : https://www.alza.cz/kingston-hyperx-cloud-hea... ale obávám se toho, že jsou herní a hudba v nich nebude nic moc.Co myslíte ? Vyplatí se koupit tyhle, nebo mi doporučíte nějaké jiné ? Za každou radu děkuji.

Odpovědi na otázku

Sam bych se jim vyhnul a vzal radeji nejaky Sennheiser, Marshall, AKG .....

Doporučil bych Shure srh440 - za tu cenu výborná, ovšem chce to vyzkoušet. Ten tvůj výběr nejsou sluchátka ...

Taky slusne.Proti tem Kingstonum by i Porta Pro za polovic zahraly lip.

SENNHEISER PX 100-II otevřená a ještě ušetříš a lze je použít i k telefonu a mp3SENNHEISER HD 439 - uzavřená, nepřenosnáAKG K 450 - uzavřená

Ty první otevřené se mi moc nelíbí, protože otevřená sluchátka jsou pro mě poměrně nepohodlné a ty další 2 se už neprodávají, co třeba : Sennheiser HD 461i ?

Aha to je škoda, nahrazují je HD 449 (ale cena).Ty legend AKG K 450 - uzavřená nahrazují AKG K 451 (můj typ).Pak ještě mrkni na:Sennheiser PX 200 IITy Sennheiser HD 461 vypadají taky dobře, akorát pročíst recenzi ty moc je neznám.Sennheiser HD 461i - iPhoneSennheiser HD 461G - Android

osobně bych rozhodně bral sluchátka od firmy, co se zabývá audiotechnikou. Kingston má fajn paměti, ale sluchátka má nejspíš brandované OEM. Radši Koss, Senheiser nebo třeba AKG.

Nebo i třeba Beyerdynamic. Ale opravdu nic od firem, které vyrábí komponenty do PC, audiotechniku (sluchátka, mikrofony...) opravdu raději od firem, které se audiotechnikou delší dobu zabývají. Mimo drahé HighEnd nebo profi kousku nabízí i levnější kategorii pro méně náročné zákazníky a rozhodně to bude lepší, než "cosi" od Kingstonu a jiných.

Beyerdynamic mne napadl taky, ale ten asi cenově nevleze... I když mívali nějaké levné modely - Galaxy? - tak možná ano...V low-end třídě kupodivu má nabídku headsetů (pokud někdo potřebuje k paření i mikrák) i Philips, což taky nebývala až tak špatná volba.

Moc děkuji všem za rady, určitě to ještě zvážím, ale ještě bych se chtěl zeptat na tyhle : Audio-technica ATH-M30x

Na usich jsem je nemel, ale chyba by se s nimi udelat nemela.Idealni by bylo je vyzkouset jak sedi na hlave a jak ladi s vasim stylem hudby.