» Poradna » Mobily

Sledování obrazu android IP kamery připojené před Data ?

Zdravím,Mám takový dotaz: Bylo by možné použít android IP cam aplikaci v mobilu, který by byl připojený na internet přes Data a také ten obraz v jiném mobilu na Datech sledovat? Jak to by bylo asi na Data náročné, aby kvalita obrazu a rozlišení stačilo na rozpoznání, že ve vzdálenosti cca. 15-20 metrů od kamery někdo prošel? Nemusí jít poznat kdo.

Odpovědi na otázku

Nebylo

jestli jde jen o pohyb, jsou na to ultrazvukové senzory, umí se připojit přes BT i WiFi a určitě jsou i s 3G(+) rozhraním