» Poradna » Počítačové sítě

Sledování Nova Sport online

Kde se dá sledovat Nova Sport online TV?

Odpovědi na otázku

oficiální účet redakce |  | Microsoft Windows 7 Chrome 67.0.3396.99

TV Nova nevysílá na internetu online tak jako třeba Česká televize. Přesto existuje několik možností, jak se z počítače ke jejímu vysílání dostat. Shrnuli jsme je do tohoto článku:

To nějak nejde přesměruje se to na voyo.sk

Asi tam mají chybu, zkus http://voyo.nova.cz/zive/... , ale musíš se zaregistrovat.

zkoušel jsem se tam i zaregistrovat a nic ,nejde to streamovat ,přitom ostatní videa mi jdou,jen ne živé vysílání.

Mám úplně stejný problém. I jsem se zaregistrovala a k ničemu to nebilo.

A k čemu by to mělo mlátit?

Přes Voyo je to ale placené. Na stránkách Nova sport, ale píšou, že to zdarma.

jo za registrovat a zaplatit to jsi zapomel napsat :)

Na digizone.cz píšou, že noHa zavedla kompletní zpoplatnění svých stránek, nesouvisí to s tím?

Žumpa bude zpoplatněna ?

Za odpady se vlastně platí, tak proč ne, že ?

85.70.80.xxx

proc jsou tam ty X-ka ?

huo

http://www.zapni.tv/stream/vlc_2.php Tohle hodte do VLC playeru (otevřít síťový proud) a už to jede :)

Funguje mi to vždy jen jednu sekundy a obraz v přehrávači VLC se vypne...

živě

na mobilu , televizi, počitaču

Sledování Nova Sport online

sledovat

chci sledovat

kde se da sledovat moto gp na internetu - nova sport zdarma

Na internetu v mobilu , pocitaci, tablet, notbuku a v televizi

Prosím o přístup k vysílání TVNova sport online

Chtěl bych zachvílí se dívat na fotbal prý ho vysiláte?

Mám kabelovou televizi a nelze vyladit stanici Nova sport. Co mám udělat ?

na internetu

AAA

NOVA SPORT

na televizi

Jak lze naladit Nova Sport online TV ?

Dobry den,kde mohu sledovat Nova sport online TV?

Všude přes internetem i přes satelit

chci se dívat online na Wimbledon

nevím

Dobrý den, já na sledování sportovních přenosů mohu vřele doporučit stránku http://www.sportzive.eu.

na internetu a kabelové televizi

Chci sledovat nova sport

na zive.cz

Sport živě.

Na internetu a satelitu

Dobrý den?? 😀😃

Chci sledovat NOVA SPORT ZDARMA

mom

sportživě

live nhl

na internetu zdarma.

Kde se dá sledovat Nova Sport online TV? Nebo jak si ji aktivovat na TV?děkuji za odpověď

chci sledovat Nova sport

hfrdtffghj