» Poradna » Programy

Sledování ČT přes KMplayer

Zdravím, mému PC (starší) moc nevyhovuje přehrávání flash přenosů přes defaultní vestavěný přehravač na stránkách ČT. Parádně mi funguje možnost viz http://blog.doprofilu.cz/tipy-triky/sledovani-tv-o... s VLC mi to přes odkazy http://212.79.96.134:8014/ apod fungovalo parádně s KMplayerem vůbec, netušíte proč, případně neporadí jak tyto odkazy v KM přehrávat? Pokažd= když to v KMP otevřu přes url, tak se to otevře jako hudební soubor a celý program se sekne, když to otevřu přes prohlížeč, otevře se mi to zhruba na 30s v uzavřené velikosti a nestreamu, navíc zkosené 3:4 Děkuji moc

Odpovědi na otázku

Ve VLC mám navíc problém, že je video při rychlejším pohybu jakoby rozřádkované. Jak v nastavení opravit tohle? Díky moc, u hokeje je to docela problém.

Ve videu pravoklikvideo-odstranit prokládání

Děkuji na to jsem už přišel. Akorát to neskutečně padalo, prakticky nepozeratné...

Díky za odkaz na seznam stanic. Jen hloupý dotaz - co nastavit, aby stream nepadal? Zvednul jsem cache na 5000 ms, ale stejně to padá.

Já je dával i na 50 tisíc a pořád to padalo Nastavení replay máte? To je trochu lepší, ale stejně. V jednom místním návodu jsem našel ideální parametry na Mezipaměť živého záznamu 1200 a sítovou mezipaměť 5000, ale nepozoroval jsem, že by to bylo lepší....

Ano, to mám, ale pokud je tam hovor, tak to vypadá spíš jako scratchování. Mluví, přeskočí hlas ticho, obraz visí pokračuje věta.

Tak takhle špatně mi to nešlo ani v půlce zápasu...

Pokud zrovna x lidí sleduje hokej, bude to padat pořád - cache na tom nic nezmění...

No ale CT flashovka tyhle problémy nemá. Za tu dobu, co tohle spadne 5x se ani jednou nesekne.