» Poradna » Programy

Skype

Prosím vás tedka mi proběhlo odhlášení ze skype, nešlo se mi přihlásit a tak jsem obnovila heslo a pořád nic. Tak jsem se přihlásila do uživatelského učtu přes prohlížeč a to šlo a přihlášení na jiným pc taky jde. Ale nechápu proč mi teda nejde přohlášení na pc, tkerý používám běžně? nevíte v č em může být chyba?

Odpovědi na otázku

Tak znovu a srozumitelněji.. A já jdu do pelechu.. dobrouuuuuuuuuuu..

co chceš, nemůžu se přihlásit do skypu na mým, heslo zadávám správně. Jinde se přihlásim.

Takže se nemůžeš přihlásit jen do tvýho pc na Skype, ano..???Takže postup opravy:1. Odinstaluješ Skype. Klasicky spustíš "ovládací panely" a dále "programy a funkce".. tam vyhledáš Skype, označíš jej a klikneš nahoře v liště na "odinstalovat" .. a poté restart pc.2. Po restartu zajdeš opětovně do ovládacích panelů a klikneš na položku "možnosti složky".. v tom novém okně klikneš na záložku "zobrazení" a najdeš složku "skryté soubory a složky" a tam provedeš dočasnou změnu, klikneš na řádek: "zobrazovat skryté soubory, složky a jednotky". Tuhle změnu potvrdíš: použít a o.k. 3. Najedeš na "Tento počítač" a klikneš na disk(oddíl) "C" .. a pak se doklikáš pomocí této cesty až ke složce Roaming Takže cesta(klikačka): c:\Users\Tvoje jméno - zkrátka název tvého pc, účtu\AppData\Roaming\ Klikneš na složku "Roaming" a tam smázneš celou složku "Skype". Poté se vrátíš opět do ovládacích panelů a "možnosti složky".. a tam opět vrátíš "nezobrazovat skryté soubory, složky nebo jednotky" .. použít a o.k.Zde pro jistotu po smazání profilu ve složce Roaming a zpětného nastavení nezobrazování skrytých souborů provedeš restart pc..4. Potom opětovně nainstaluješ Skype. Stáhneš si instalátor zde: https://www.skype.com/cs/

Díky, nepomohlo a uděláno i se všemi restarty.:(

Tak pro je to zcela nepochopitelné, že se to nějak stále nedaří..Předpokládám, že se snažíš přihlásit na Skype v notebooku. Psala jsi něco o tom, že na jiném stroji se přihlásíš zcela normálně.. To jest na jiném notebooku..???Mám založený účet Skype ještě před tím, než Skype převzal na svoje bedra Microsoft(MS). S instalací Skype a přihlášením na stolním PC a notebooku mojí přítelkyně nemám žádné problémy.. a ni po čerstvě přeinstalovaném operačním systému.. Jestliže máš účet u MS, kontaktuj podporu .. Nebo máš v noťasu takový neskutečný bordel, že nefunguje ani Skype.. ??? To by bylo skoro neuvěřitelnéééé.. Nezbývalo by než ten systém komplet přeinstalovat.. Můžeš ještě vyzkoušet návrat do dřívější doby, kdy to přihlášení do Skype normálně fungovalo pomocí Obnovení systému do bodu obnovy dle staršího data.Postup: 1. Klepni na tlačítko "Start" a poté zadej do vyhledávacího pole: Obnovení systému a klepni na něj.. 2. V okně Obnovení systému klepni na "další" a poté v dalším okně dole zaškrtni možnost: "Zobrazit další body obnovení" 3. Vyber nějaký bod staršího data, kdy si myslíš, že byl systém v pořádku včetně Skype. Ten řádek s datem bodu obnovy označ a dole klepni na "další".. a poté klepni na "Dokončit"

Na notasu, kde se v pohodě přihlásím mám rozhodně větší bordel než na PC, kde mám čerstvě novej systém.Stala se prostě nějáká chyba - zničehonic mě to včera odhlásilo a pak přihlásit nešlo. Ale evidentně nevíš v čem, tak nic smůla no...není v nepořádku systém, ale skype :))

Jestli jsou novej systém desítky, tak jde o jejich ob časnou nemoc. Četl jsem o tom nejen mujsoubor, kde se na to ptalo více lidí.

ne, desítky jsem nechtěla, mám sedmičky...ale spíše něco zůstalo v registrech?

O.K. takže jestli si myslíš, že zakopanej pes je někde v registrech, pak bych doporučil jediný čistítko a tím je Glary Utilities, který vyčistí a na rozdíl od jiných čistítek je neškodný. Po odinstalování Skype a smáznutí složky Skype - viz cesta Users/AppData/Roaming/Skype) - stylem označit Skype, podržet klávesu Shift a klepnutím na "Delete" je složka Skype pryč Potom tedy použít Glary a odklepnout jednoklikovou očistu Po restartu nainstalovat Skype.. Největší potíž pro tebe bude sehnat aktivovaný Glary.. Jen mě napadá další otázka v souvislosti čištění systému, zdali nepoužíváš třeba CCleaner..???.. Pak by to bylo jasnéééééééééé.. Přeinstalovat systém po používání nejdokurvenějšího čistítka(CCleaner) by bylo nej a prakticky jediným nejefektivnějším řešením..

neeee ccleaner nepouživám, zase tak blbá nejsem. To se použivá až když je systém úplně zaprasený, aby pak nastalo smíření s přeinstalací :Dno a to si do nich nemůžu hrabat sama? třeba jenom by stačilo upravit nějákou hodnotu ve skypu...a nebo stalo by se něco, když odinstaluji skype a prostě tu složku skype v regstrech smažu?

jenže koukám a v těch registrech je skype všude možně...a nikde návod k tomuto problému, co třeba v registrech urpavit jsem nenašla :( nebo neumím goolovat

Rozhodně si nemyslím, že by byl problém v registrech.. Našel jsem řešení, které není zrovna z aktuální doby, ale otestovat to můžeš.. i kdyby z toho nic nebylo, nemáš co ztratit..Zde je okopírovaný text jak postupovat: ---------------------------------------------------------Měl jsem asi před měsícem stejný problém, pomohlo mi : 1) dejte v nabídce start Spustit --> %appdata%\Skype -> otevře se dialogové okno průzkumníka 2) odstraňte soubor shared.xml3) přejmenujte složku Vašeho profilu (např. Kokoss.martulas. ->NA-> Kokoss-martulas._4) Spusť skype a můžeš se přihlásit. ----------------------------------------------------------------------------------------------------Otestoval jsem to na svém nainstalovaném Skype a funguje to. Po spuštění Skype nabídne přihlašovací okno Skype-jméno právě to přepsané v profilu s tou pomlčkou, takže přepsat na originál jméno, tedy s tou tečkou.. Příklad: Moje skype jméno je edy.puk, pak tedy přepíšu v profilu(Roaming) skype jméno na edy-puk a toto přihlašovací jméno mi nabídne okno Skype k přihlášení.. takže jej musím v tom přihlašovacím okně přepsat na originál, tedy: edy.puk a heslo, které je platné.. !

Edysáka nečtu dnes jen skeny jeho rad po lo pa tě, koukni zda v odkaze není něco víchttps://mujsoubor.cz/poradna/skype/19465-najed...

no je to stejný, co psal on. Ale to asi bude něco v registrech?

Ahoj, akú máš verziu skypu nainštaluj najnovší a prihlásenie by malo fungovať.

tak počítám s tím, že když jsem to stáhla s oficiálních stránek skype, že tam je ke stažení aktuální a ne nějáká historická verze

Niesi náhodou prihlásená v inom pc? Poslednú dobu microsoft robí neuveriteľný bordel v skype. Prihlasuješ sa so skype menom alebo používaš účet ms. Ak ti prihlásenie nejde s menom skús sa prihlásiť pod účtom z ms, alebo opačne.

Zkus v PC vymazat všechno Skype z Program files a z Users. Potom z NTB, co ti to funguje nakopíruj do PC, mohlo by stačit do Program files.

nejde mi už měsic SKYPE něklikrat jsem dělala Skypea nejde to A ni Emaily zapoměla jsem heslo Odpovite mi prosim?