» Poradna » Notebooky

Skype-kamera nefunguje

Mam notebook lenovo G 50-70 a nainštalovaný windows 10 Home a na skype mi nefunguje kamera.Nainštaloval som aj ovládač Camera Lenovo a ani tak nefunguje. Neviete mi pomôcť. Vopred ďakujem za každú radu.

Odpovědi na otázku

Pokud Vám nejede kamera, tak je nějaká hláška, proč to tak je.Zkuste appku Kamera ve Win, jestli jde tam.Je taky pravděpodobnost, že Vám ji blokuje antivir.Driver musí být správný ze stránek výrobce pro Váš typ zařízení.

Odinštaloval som eset a aj tak nejde. Tu appku Kamera vo Win. ako zistím či je tam. Keď zapnem skušobne Cameru tak sa na ploche kde je Camera točí krúžok a nič.

Máš ji v ovládacích panelech ? - jestli ne je možná odpojená. To bývá hláška "nenalezena".

Zaujímavé je že mi v Skype Preview ide camera a nejde mikrofon a v stiahnutom Skype z webovej stránky nejde camera a ide mikrofon

Mám podobný problém, kamera nejde ve Windows 10, ve Skype portable a Skype 7.40, ve Skype od MS (který se mi nelíbí a nevyhovuje, neumí spoustu věcí, prostě je na ho...) funguje. Vyzkoušel jsem vypnout všechny zabezpečovací prvky, ale baz efektu, MS prostě chtějí abychom používali tu jejich hnusnou aplikaci.

Tak jsem to možná "zase" vyřešil aby kamera fungovala na mém NT HP Windows 10, Naštval jsem se, když nejde kamera v programu kde ji chci, vypl - zakázal jsem ji v "Nastavení - Soukromí - Kamera - Povolit aplikacím používat hardware mé kamery - Vypnuto", a ejhle najednou mi kamera funguje ve Skypu portable, jinde ji totiž nepoužívám a v případě potřeby si ji zase zapnu. Snad tento stav vydrží!

Antivir blokuje kameru..je třeba změnit v pravidlech(eset). Zřejmě jste ji zakázal ve skype

Nejde mi kamera u Skype

Nejde mi kamera u skype