» Poradna » Ostatní

Skype černobíle

Prosím o pomoc se Skypem. Mému příteli jde při konverzaci webkamera vždy jen černobíle. Netuším, co s tím. Děkuji za pomoc. JK

Odpovědi na otázku

To nebude černobíle.Nejspíše má na ní zapnutý mód "nočního vidění". Vypadá to podobně.

Děkuji. Přesto netuším, jaký postup zvolit pro to, abychom se viděli barevně. Můžete mi prosím pomoci?

Tobě ne. Je potřeba zjistit jak má přítel webkameru nastavenou (ve Skype nebo Ovládacích panelech).

Děkuji Albi je na druhé straně straně zeměkoule a není zrovna PC profík. Pokusím se mu s tím nějak pomoci. JK

Ano, to jsem tak nějak tušil. Se Singapurem se právě vidíme v barvách, takže jen tím to nebude. Zkus se podívat do jeho počítače a zkontrolovat nastavení videa/webkamery např. pomocí aplikace TeamViewer. Nejspíš něco nastavil jen omylem.

Případně to může být jen přepínač na webkameře.

Děkuji Vám moc, snad se uvidíme konečně ve všech barvách JK