» Poradna » Programy

Skype a microsoft

Jsem jedinej, komu se zdá, že Skype je nestabilní od té doby, co ho koupil microsoft?

Odpovědi na otázku

Možno. U mňa stabilný - všade (a to ho mám na troch NB, jednom PC a ešte tablete)!

Nezdá, i já mám se stabilitou Skype od doby koupil Microsoft problém. A to jsem Skype několikrát přeinstaloval.

ne

používám ho málo,ale pořád je ok.. mladej na tom jede denodenně a je to ok... i na tabletu je to ok.Nestabilitou myslíš něco konrétního?

Tím nestabilní myslí asi časté výpadky hovorů-5sekund klidně 2x do hodiny...Taky si toho poslední dobou všímám, volám s někým a hraju, hra se ani nezasekne, ping jede v cmd krásně ale skype má výpadek...Ale beru to tak, že to je zadarmo...kdybych jim něco platil tak by mě to asi trápilo víc.

Nic extra nepozoruju. Ale je pravda, ze cely backend na kterem Skype bezi, Microsoft predelal, nicmene zhorseni kvality nepozoruju. Spis mne rozciluje, pokud ma clovek Skype na notebooku a mobilu tak to je uzivatelsky neprivetive, nejde nijak ovlivnit vzajemnou interakci a priorizaci. Snad nekdy v budoucnu.

no a hlavně jsem pak všude stále online i když nejsem :/ spíš jsem lama a něco dělám zle,ale nebudu si měnit status přeci stále

Copak stabilita, ale ergonomie celého programu je úplně jinde. Starý Skype je jednoduše minimalističtější, nemá tak velké uživatelské prostředí, je celkově přehlednější a hlavně není tak náročný na hardware.

Je faktem ze vetsina aktivit, ktere MS prevzal sla casem do kytek. Momentalne postupne odsekava starsi verze a blokuje bezduvodne jejich funkci. Obhajoba klasickymi blaboly (aktualizace, bezpecnost, stabilita, vykon). Takze budte bdeli a zavcasu si s kamarady nainstalujte nejaky alternativni Skype. Treba Oovoo. Na starsich PC ani jina moznost neni.

v posledni době mám také rpoblém se Skypem, neustále padá celý program a to ani nemám otevřenou žádnou konverzaci.