» Poradna » Programy

Skype - přetrvávající problémy

Dobrý den vespolek, zajímalo by mne, jestli jste se někdo někdy setkal s těmito problémy u Skype případně jak je vyřešit:1.) kdykoli mi někdo volá a já to zvednu, Skype mi stejně zahlásí nepřijatý hovor. Abych se toho zbavil, musím kliknout myší do konverzace. Je to matoucí, když máte upozornění na nepřijaté hovory, které neexistují. Problém mám na všech počítačích, na kterých Skype provozuji.2.) neustálé vypadávání hlasu při komunikaci, provázející různé šumy či cvakání atp. (i na připojení UPC 100mbit na bou stranách) 3.) Skype v mobilu se při zamknuté obrazovce přepne do stavu Away, přičemž dovolat se dá normálně (odzkoušeno na několika mobilech), a to je taky matoucí.Celkově bych to odhadoval na to, že Skype prostě spadnul pod Mikrošrot, což je samo o sobě důvod, že to prostě nikdy nebude fungovat na 100 procent. Přičemž provozuji i jiné komunikátory, kde funkčnost je opravdu 100procentní.Kéž by to ale tak nebylo a dalo se to nějak vyřešit. Díky za trpělivost!

Odpovědi na otázku

2. to muze byt zpusobeno kvalitou mikrofonu3. neni to matouci, pokud nechas zamknuty telefon doma a jdes nakoupit do obchodu, tak jsi "away" a neda se ti dovolat. pokud mas telefon v ruce a neco na nem delas, jsi "available". Matouci by bylo, kdyby jsi byl 24/7 online, protoze mas skype v mobilu.

1. vypada, ze bude pravdepodobne nejaky bug. https://community.skype.com/t5/Windows-archive/quot-M... Kazdopadne kdyz nemas rad microsoft, tak jeho produkty nepouzivej :)