» Poradna » Programy

Skype - microsoft účet

Zdravím, nedávno jsem si založil skype účet na microsoftu a už od začátku jsem měl problémy s přihlášením. Údaje byly 100% správně protože jsem všechno kopíroval z poznámkového bloku (šlo o vedlejší účet). Dnes jsem se zkusil přihlásit opět několikrát a zřejmě jsem překročil nějaký limit a účet byl pozastaven a chtějí telefonní číslo. Číslo tam nechci dávat, protože se jedná pouze o herní účet a při vytváření jsem použil dočasný email. Chci se zeptat po jak dlouhé době dojde k úplnému smazání pozastaveného účtu? Jde mi hlavně o ten nick, je to originální jméno nechci aby tam byl nějaký duplicitní účet..

Odpovědi na otázku

To telefonní číslo chtějí pouze jednorázově, aby ti mohli poslat bezpečnostní kód pro odblokování účtu. Blíže https://support.microsoft.com/en-us/help/13956/microsof...

Dokud tam nezadáš číslo, tak se účet neodblokuje.Takže máš dvě možnosti:Zadat číslo nebo si založit nový účet.

Nebo si v nastavení MS účtu změnit nouzové obnovení například na druhý mail.