» Poradna » Web a internet

Skuste niekto www.gmail.com

Niekto nam hackol Gmail a aj Google.com... mne lokalny Google.sk ide, ale na gmail ani za svet

Odpovědi na otázku

Gmail mně jede, zkus to přes proxfree.com.

Všetko funguje!Chyba je u prijímateľa.

A jakého druhu je chyba u příjemce? Mezi židlí a klávesnicí nebo postmaster něco nezvládl?

Skôr to prvé!

ma neser, uz sa tam snazim nalogovat pol hodiny a sprevadzkovali to az teraz....Niekto im to pekne hackol....stranka bola presmerovana na nejaku registracnu stranku pre domeny .xyz

Ty seš blbej, google fakt nikdo nehacknul. Maximálně máš zaprasený počítač nějakým malwarem...

a google.com nesiel vobec, ten nebol ani len presmerovany, ten len koncil tym ze stranku neni mozne zobrazit... jak na exploreri tak na mozille...a teraz to uz normalne fachčí

Ako som písal - chyba bude u vás.... Google i Gmail totiž dnes (a to som od 07:30 na nete) vôbec neštrajkoval.

dneska je to samej srandista. Zamořeným PC od péčka tady nikoho neohromíš :D

Vždy, když kdokoliv začíná text dotazu "hack" nebo ledabylým "hacknout" nebo dokonce "heknout" (nebo inkriminovaný výraz je v textu někde obsažen), je potřeba se mít velmi napozoru. Jde obvykle o velmi nevšední a nezatrpklé "experty".

Nemusíš hlásit do Poradny, že se neumíš přihlásit.

existuje napadnutie v pocitaci uzivatela, ktore sa prejabuje tak, ze je odkaz na chrome od google. ale ked si das vlastnosti odkazu, zistis ze vedu k inemu programu. zisti jeho meno, prihlas sa v nudzovom rezime, zlozku kde je ten program vymaz, odkaz vymaz, regedit prehladaj s menom toho programu a jeho zaznamy vymaz, odinstaluj chrome, prihlas sa normalne do windows, stiahni instalacku chrome a nainstaluj.zapni si windows defender ak nemas antivirus, alebo free antivirus Avast, ... pripadne trial eset a podobne, .. preskenuj pocitac, a ak nezostanes pri windows defender ktory pri zachovani istych pravidiel a opatrnosti staci, zakup si nejaky antivirus.na prezeranie porna a stahovanie nelegalneho obsahu si davaj vacsi pozor, a snaz sa to obmedzit.