Skusenosti s czc.cz

Zdravim,idem si nechat postavit vlastnu zostavu v czc.cz a preto sa pýtam ake mate skusenosti s tymto obchodom a ich montazou. Da sa nich spolahnut? A co cablemanagment?

Odpovědi na otázku

Zde jsou dvě sestavy z CZC z poslední doby:https://ctrlv.cz/shots/2016/11/12/jzlL.pnghttps://ctrlv.cz/shots/2016/11/12/QCHd.png (kabel vpravo nahoře je takto na přání zákazníka, připojil si tam doma svůj disk)Jediné, co se mi vyloženě nelíbí, je u druhé sestavy +12V EPS tažené horem přes desku. Celkově by to šlo trochu lépe učesat, ale jako služba zdarma je to ok.

U te druhe sestavy je to prasecina, byl bych radsi, kdyby to jelo i kolem grafiky, pak by to stacilo jen protahnout zadem, takhle musu jit ven i grafika.

Za mne zcela bez problému. Nechal jsem si u nich postavit několik sestav - vše navržené ve spolupráci zde na Poradně nebo na místním fóru. V CZC jsem akorát naházel do košíku a nechal postavit.

Já osobně mám u nich špatné zkušenosti s dopravou a totálně neschopným technikem. Krabice od komponentů byly celé poškrábané a některé i promáčklé a když jsem dával PC na reklamaci tak mi přišel zpět, že je problém se základní deskou (Která jediná nebyla koupená u nich), přitom to byl jasný problém se zdrojem a ještě celá (průhledná) bočnice byla poškrábaná, ale naštěstí mi ji zdarma vyměnili.

Za mě naprostá spokojenost, jen ty informace o stavu objednávky, které mi chodily na mail typu "3. Zkontrolováno KO" a podobně mi nějak nedávali smysl a ani jsem nikde nenašel jejich vysvětlivky. Jinak spokojenost, sestavu jsem měl doma asi po deseti dnech od objednání, cablemanagement super, navíc jsem kupoval sestavu bez grafické karty a do poznámek napsal, že ji tam budu zapojovat později -> nachystali mi 6ti pin...

Tak tak. Taky mám pár sestav z czc a nejsou na tom vůbec špatně pochopitelně to na pána z X-Computers nebo Krtečka nemá.. ale je na tom rozhodně lépe než 90 % sestav od Pepy který je všeobecný "ajťák"..

No ide mi aj o dopravu,ja som z vychodneho slovenska pojde to cez cele slovensko a kupujem k tomu aj monitor,takze dufam ze pride v poriadku. Cablemanagment ani neviem ako ma vyrezat(doteraz som mal vzdy notebook)

vyrezať najlepšie vreckovým nožíkom

ad cable managment - mno, lidi, co maj různé průhledné bočnice, světýlka a jiné kraviny uvnitř chtějí aby kabely v PC byly "hezky" uspořádané.Normální uživatel, co chce na PC hlavně pracovat, chce aby to nikde nepřekáželo, nemohlo se to nikde skřípnout a při servisu se v tom dalo vyznat.

Tak ziadne svetielka nepotrebujem chcem len aby vsetko fungovalo ako ma od czc

Tak s tím jsem problém neměl. Dokonce k tomu dostaneš protokol z odzkoušení sestavy. A to i v případě sestavy bez OS.

No, nebelo by to vypadat takhle: http://img.techpowerup.org/081222/DSC03559.jpg

Tak dufam ze az take zle to aj napriek tomu ze je to zadarmo

Neboj, tohle fakt ne. U mne to bylo moc pěkně uspořádané a stažené takovými těmi plastovými pásky.

Tak potom to je ok. Necham to v czc.cz Vdaka za rady

Videl jsem od nich taky par masin a patri k tomu lepsimu, s cim jsem se setkal.

Osobně dávám přednost vlastní montáži.Navíc v případě sestavení jakýmkoliv prodejcem hrozí, že budou použité komponenty, které byly vráceny ve 14ti denní lhůtě a které by prodejce jinak musel prodat se slevou.