Škola - Hardware

Dobrý den, chtěl bych se zeptat - Hledám střední školu, která by byla zaměřená hlavně na Hardware. Jestli teda něco takového je ! děkuji

Odpovědi na otázku

Tak to jsou většinou elektro, na hardware (pc předpokládám) nic není... (a hlavně ve skládání a prodávání atd. dneska nejsou peníze, pokud nemáš hovadský marže) - takže si najdi v okolí jakoukoliv elekro, v podstatě seš pak slaboproudař... na skládání pc by tě vše naučili za týden a pak bys tam 4 roky neměl co dělat :)

Nějaká ekonomka. Tam se naučíš vést podnik, a pak se můžeš dívat, jak ti tam kompletují počítače. Dneska, pokud neprodáš 10 sestav denně, tak nemáš ani minimální mzdu. Živí tě pouze služby okolo.

Co si představuješ pod pojmem hardware? Že tě budou učit co je procesor, co je základní deska, co grafická karta...? To je dnes docela primitivní a na IT to zabere chvíli pokec v základech IT. Hardware, co se týká počítačů, je opravdu elektronika, pokud teda chceš školu zaměřenou na HW. Ale i tam jistě budě něco z programování, protože do elektroniky dnes programování dost zasahuje, není to jako před 20-25 lety.

nějaké IT SOŠky myslím byly - minimálně v Praze - ale nebude to jen HW, nejspíš to bude i nějaká správa sítí ap.