» Poradna » Web a internet

SIM karta v USA (internet)

Dobry den, za mesic se chystam na cca 4 tydny do USA (Arizona, Nevada, Kalifornie, ...). Chtel bych si vyridit SIM kartu, kterou bych pouzival vyhradne kvuli internetu (odhaduju cca 1 GB dat za ty 4 tydny). Chtel bych se zeptat, jestli mate nejake tipy, kde a jak si objednat takovou kartu, aby byla bez problemu a co mozna nejlevneji a jestli nebude zadny problem s kompatibilitou na mem telefonu (LG Nexus 5 z CZ distribuce)Zatim jsem se docetl, ze nejlepsi operator by byl zrejme Verizon, ale rad si necham poradit i od jinych lidiDekuji

Odpovědi na otázku

To není TriBand, nebo se pletu? Najdeš to v návodu k tvému mobilu v technických parametrech, triband je 900/1800/1900 MHz. Když nebude fungovat jako telefon ( V USA používají pásmo 1900MHz, u nás 900+1800MHz), nepojedou nejspíš ani data, protože i 3G mají proti nám na jiných frekvencích.Telefon pronajmi na místě.

Docetl jsem se, ze by SIMky z napr. usasims.com mely fungovat v GSM pasmech 850/1900 MHz, muj telefon je na krabici ma vyznacene (vcetne i 900 a 1800), takze si myslim, ze by v tom problem byt nemel, nebo myslis, ze jo?Pasma u LTE a WCDMA by mely take sedet

2G:850, 900, 1 800, 1 900 MHz, 3G: 850, 900, 1 800, 1 900 MHz. 4G: 800, 850, 900, 1 800, 2 100, 2 600 MHz. Takže mal by v USA fungovať

http://www.prepaid-wireless-internet-access.com/Zkus se mrknout na tuhle stránku. Nějaké základní informace tam určitě najdeš. (Akorát si netroufám odhadovat, jak často jsou aktualizovány.)