Signal GPS tablet Lenovo

Ahoj. Posledních pár dní se mě při spuštění navigace,nezaměří GPS a ukazuje se toto hlášení:Remote Side Abort the Session(receive SUPL END).Jak zní volný překlad?Googel překladač nepomohl...Díky

Odpovědi na otázku

Znamená to stručně: Přerušeno, přerušení vysílání (asi spíš přijímání signálu GPS) po určité době ... Zkusil bych uvést tablet do továrního nastavení - pokud se nesnažíš chytit GPS v budově, přejít na volné prostranství ven - pokud to bylo předtím bez problémů... Můj tablet (né Lenovo) se taky občas nechtěl připojit na GPS satelity - stačilo popojít o 10 kroků a byl jsem tam. U telefonu Lenovo se připojuji naprosto bez problémů

Ještě bych dodal, že snad máš GPS v nastavení zapnuto, taky se mi povedlo to zkoušet při vypnutém GPS a než mě ta blbost napadla - nervoval jsem se jak špaček... :)

Díky za rady.Ono to začlo po poslední aktualizaci Sygic map ale zarážející je,že se to nechytne ani když chci použít mapy Googel.....zaměřuje a zaměřuje....ted čekám už 30 minut a nic...Tablet jsem uvedl do továrního nastavení a stále stejný problém.....nevím už co dál.....

Na tabletu používám Sygic a na telefonu mám NAVIGON a naprosto bez problémů u obou...

A čekáš uvnitř budovy nebo venku? GPS není radio či televize, potřebuje přímý výhled na oblohu. Uvnitř budovy, zvlášť pokud nemá načtený almanach, se nechytí. A pro určení polohy mu nestačí zachytit jeden satelit, ale nejméně tři.

Jj - to už jsem mu psal výše, ale nevím jak na tom je, na tuto otázku neodpověděl.... (pokud se nesnažíš chytit GPS v budově, přejít na volné prostranství ven - pokud to bylo předtím bez problémů... ) :)

Ahoj .Dneska jsem si ho koupil též Lenovo a mám ten samej problém :) vydržel jsem s ním venku přes hodinu a nic . Vše zapnuté - nic . Skze APP MApfactor to nenašlo ani jeden satelit a ani na tabletu krom ikonky že je zapnutá (on/off)také nic není jako je to třeba u Sony kdy mi tam bliká malá družice vedle hodin .

Stejny problem na Lenove Yoga2. Gps nedokaze urcit polohu. Tablet ziska polohu len na zaklade vysielaca mobilnej siete.

Potvrzuji - YOGA2/W10Nemohu to říci s jistotou, ale přestalo to chodit po nějaké "záplatě" W10.Zaseklo se to a stále jsem byl na Staromáku. Zatím jsem to nerozchodil.

Ahoj, prosím, prosím, jak mohu používat tablet jako navigaci - plánovač tras? Musím si něco nainstalovat, Nebo koupit autonavigaci? Moc díky. Jitka