» Poradna » Programy

Shader model 2.0 Error

Dobrý den.Dnes jsem si na steamu koupil hru Demolition Company Gold. Když sem jí zapnul tak mi naběhl error že nemám Shader Model 2.0 nebo něco. Poradíte mi? :) Dík za odpověd předem.

Odpovědi na otázku

Tvoja graficka karta nepodporuje tu hru.

Ale ja hraju normalne hry ktery jsou 3x narocnejsi a nemam problem.:(

Tak u všeho mam zelenou :/

Aku mas graficku kartu presne?

GeForce GTS 250

Zkus aktualizovat ovladače.

A poradis mi jak? :D Vůbec nevím nic o aktualizacích ovladačů :)

Nepustas tu hru cez OpenGL? To moze vraj robit problemy.

To nevím..:/ Ve slozce se to nastavit asi neda a na steamu taky ne a do hry se nedostanu :/

Uz sem neco nasel ale zminka o OpenGL ani DirectuX neni:/

Stahnu teda ten GeForce Automatic Driver Updates...a pak to jen nainstaluju?

Skus a uvidis.

Pise mi to Vas ovladač GeForce je aktualni...:( Tak já už nevim..:/

Takze mas verziu 341.44?

To nevím píše mi to jen: Váš ovladač GeForce je aktuální.... naposledy zkontrolováno 3.5.2015 18:56

Pozri v steame vlastnosti tej hry a Nastavit moznosti spusteni, ci tam nemas nejaky parameter.

Nemám pouze volné pole.