Sestavení pc

Dobrý den, chci si sestavit stolni pc potřebuji poradit zda by tohle mohlo fungovat vše pospolu a aby vykon nebyl jen na piškvorky. Díky za rady GIGABYTE F2A68HM-S1 - AMD A68H Seagate Barracuda 7200.14 - 1TBGEMBIRD 400WGembird CCC-J-03 černáGainward GT 610 2048MBIntel Pentium G3258Kingston HyperX Fury Blue 4GB DDR3 1866

Odpovědi na otázku

To Pentium do AMD desky dostaneš možná tak kladivem. Proč raději nesepíšeš požadavky na fórum?

Já mu rozumím. Na poradně jsou přece jen zkušenější PC tovaryši. ☺

Jo, Nuda s Dronikem mu to postaví.

Víš ono je to tak když napíšu tak mě poradí samé drahé věci které jsou třeba o pár procent lepší než ty levnější ja nechci také počítač z NASA

Součástí požadavku na fóru je cena kterou chceš zaplatit. Což jsi ostatně neřekl ani tady a je to dost směrodatné.

Aha chtěla jsem tak sestavení okolo 8 tisíc nepotřebuji hrát nejnovější hry.

Fungovat to nebude. Nejde to ani složit. GT 610 je mrhání penězi, protože v G3258 máš integrovanou grafiku s podobně mizerným výkonem. Gembird 400W je imitace zdroje. Raději napiš cenu + požadavky a uvidí se.

Do 8 tisíc se grafikou nevejdete. Buď můžete mít sestavu s intelem, kde bude jen integrovaná grafika, nebo by se do ceny vešlo čtyřjádrové APU od AMD, kde je výrazně výkonnější ingterovaná grafická karta oproti intelu a na nenáročné hry je postačující.http://www.czc.cz/143541,135135,154160,1045... 2 stovky přes limithttp://www.czc.cz/140786,136134,156049,1501... V každém případě můžete grafickou kartu kdykoliv dokoupit.