Sestavení pc u czc.cz, nefunkční sestava.

3.5 mně došla sestava od zmíněného czc.cz, ale ihned po vybalení jsem slyšel jak něco tříská v case. Po sundání bočního, krytu jsem zjistil , že není upevněný hdd. (Komponenty jsem si vybral spolu s kámošem. ) Po upevnění hdd jsem nainstaloval win 8.1 a nakonec všechny ovladače od grafiky a zakl. Desky. Všechno fungovalo normálně, ale poté co jsem nainstaloval zaklínače 3 a chtěl jsem si ho zahrát, tak to mělo asi 0,00001 fps. Bude to asi hdd, které se přetížilo, protože czc.cz to nijak neodizolovalo. Dá se to vyreklamovat popr. Stačí jen hdd nebo celá sestava, díky za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Jinak os a všechno nabíhá v pořádku?

Ze začatku nešel nainstaloval a nakonec jsem 3 hodiny zapojoval myš, protože nechtěla načíst. Pak jsem nainstaloval ovladače a witchera, ale tam byl asi 1 snímek za 5minut.

Koukni na HDD přes crystal, nebo HDtune. Měl si to hned nahlásit, vyměnili by ti HDD levou zadní.

Jak neodizolovali? Spíš nepřišroubovali nebo nedotáhli škoubky.

Přesně jen tak ho tam položili. Hdd

0,00001 fps ? To čekáš půl dne na vykreslení jednoho snímku? A co to je vůbec za sestavu? Třeba to zaklínače nerozjede.

Fx 8300 a gtx 950. A ani 1snímej tam byl asi 5 minut.

Základ je napsat komponenty a disk se opravdu neizoluje, ale spíš teda šroubuje...

Fx 8300Gtx 950Zdroj 600wZakl. Gigabyte 970a-ds3pWd blue 1 tera. Atd.