Sestava kolem 17k

Zdravím, včera mi zde byla doporučena sestava (na hraní a běžnou práci) od uživatele dfg (tímto mu děkuju :D), ale samozřejmě by mě zajímal i názor více lidí. Změnil by někdo něco? Nebo je v této cenové kategorii výhodnější AMD?Tady je sestava https://www.czc.cz/178810,178263,165961,1159... Řešila se paměť karty, ale jelikož mám monitor jen 1600x900, 2GB by měla stačit.

Odpovědi na otázku

Za mě dobrý, akorát určitě bych sestavu doplnil o ssd disk !!! a k tomu časem třeba koupil ten Seagate Desktop HDD - 1TB jako úložiště.

To jsem právě taky řešil, ale vyřeším to spíš naopak, protože je pro mě momentálně důležitější kapacita (jedině že bych použil HDD z nynějšího PC, který je ale starý a pomalý)

Nezměnil, není.Je to OK.

A k čemu zase nové vlákno?! Jedna sestava == JEDNO vlákno!

CXkám bych nevěřil. Raději nějaký seasonic za +- 16 tisíc. A časem SSDčko.

Vzhledem k tomu, že s dfg máme velmi podobný pohled na levné herní sestavy, tak bych to udělal velmi podobně, ne-li úplně stejně. Takže za mě ok. Otázku 240GB SSD vs 1TB HDD máš zjevně vyřešenou (já bych dal přednost SSD) a lepší chladič CPU jistě také hodláš oželet (osobně bych tam alespoň HE1012 plácnul).

jak jsem psal, teď dávám přednost kapacitě a chladič můžu kdykoliv dokoupit, ale s hlukem problém nemám

Jen sem hodím odkaz na původní dotaz (vlákno):http://www.zive.cz/poradna/pc-sestava-a-pctu... Ten chladič bych tam také přidal, jak už jsem upozorňoval minule. Pokud ale nechcete, tak je to na vás. Stačilo by toto:https://www.czc.cz/silentiumpc-spartan-3-lt-...