Servis pro 8-bity v Praze: konkrétně pro Commodore 64

Zdravím a obracím se na zkušené s dotazem.Dostal se mi do ruky Commodore 64 ( ,,hranatý,, typ ), údajně je chyba pouze ve video výstupu ( ovšem nejsem technik, takže chyba může být např. i jinde ).Každopádně otázka je prostá.Existuje, resp. víte někdo o servisu, kde by mohli činit opravy těchto ,,starých,, kousků?Díky

Odpovědi na otázku

Tyhle strojky jsem kdysi opravoval, ale dneska už asi těžko (nevidím na to), každopádně ti to opraví jakýkoli schopnější elektrikář

Díky- zkusím to a snad se někdo ,,schopný,, najde

Pokud by to byl ZX Spectrum, nebo Didaktik Gama, neni problem. To je radost opravovat.

na nějakých školách jako např SP3E Ječná nebo V Užlabině