» Poradna » Mobily

Servis nezvyčajných modelov telefónov

Zdravím. Chcem sa opýtať či v servisoch opravujú telefóny nezvyčajných značiek ako umi xiaomi oukitel a podobne. keby mi praskol displej a podobné "nehody" Ďakujem

Odpovědi na otázku

Některé servisy se zabývají opravami exotických značek telefonů, ale spoléhat se na to nedá, protože to záleží na tom, jestli budou schopni sehnat náhradní díl. Takže ano, ale bez záruky :)

A sehnat náhradní díl leckdy znamená nechat si jej poslat ze Šanghaje, takže měsíc.

na tyhle věci mám šikovné kamarády. Akorát u některých strojů je největší problém najít na "Alíkovi" ty díly. Protože některé "značky" jsou jen brandované OEM.

Asi bych Xiaomi uplně neřadil k těm ostatním značkám. Xiaomi má u nás vcelku dobrou podporu už.