Seriózní PC servis v Praze?

Dobrý den, nedávno mi začal padat stolní PC a házím mi tam furt modrou smrt pár minut po zapnutí pc. Zkoušel jsem i přeinstalovat windows, ale při installaci to také spadne takže chybou windows to neni. Takže bych potřeboval někoho kdo by zjistil v čem je problém a řekl jestli se to dá opravit nebo bude potřeba koupit novou část hardwaru, a proto neznáte někdo seriózního a schopného opraváře nebo servis v Praze? Za kontakt budu velmi vděčný.

Odpovědi na otázku

Pameti, disk?

Napřed zkus HW otestovat sám > Hirensboot CD, někdy stačí i live Ubuntu - pokud pojede, PC je v pořádku a je zbytečné vyhazovat $ za servis!

Jak to funguje? To mi určí v čem je problém a jak se sním vypořádat?

Otestuješ si komponenty a zjistíš zda jsou nebo nejsou OK. Pokud bude něco vadného, půjdeš do servisu. V opačném případě je to zbytečné > přeinstaluješ si pouze Windows!

Jak už jsem psal tak mi to padá i při instalaci windows, takže včem by se to změnilo když bych to nejdřív otestoval a až pak to dal instalovat?

Chceš se dobrat příčiny nebo ne? Už jsi to mohl mít otestované!Podle výsledku by se postupovalo dál. Např. můžeš mít vadnou instalačku nebo instaluješ přes UEFI na bios disk nebo naopak............................................Pokud není 100% jistota že je HW v pořádku, nemá cenu postupovat dál.Zbytečně to nekomplikuj, nabootuj live Ubuntu, vyzkoušej jestli funguje internet, přehrej nějaký videosoubor, otevři dokument atd......