» Poradna » Windows (a jiné OS)

Selhání obnovení do továrního nastavení- notebook nejde zapnout

Dobrý denNedávno jsem upgradoval na windows 10 z windows 8. Notebook jsem potřeboval pročistit a zapnul obnovení do továrního nastavení. Po cca 47% se mi objevila chyba, že obnovení nelze dokončit. Vybral jsem možnost vrátit se zpět do windows ale celý proces zapínání se zasekl při úvodním zobrazení loga značky, poté nastala černá obrazovka. Po chvilce se opět objevuje logo a celý proces se opakuje. Dokázal by mi někdo prosím poradit?

Odpovědi na otázku

Reinstalace. (upgrade zničil recovery oddíl nutný k tovární obnově).

Dobrý den, prosím jak se dělá ta reinstalace??? prosím o pomoc děkuji moc

Fatální chyby admina:1) Po upgrade W8 -> W10 je tovární nastavení nefunkční.2) Místo upgrade se vždy doporučuje nová instalace W10 do čistého SSD.Co s tím?Standardní postup:boot ze záchranného média, vytvořeném v OS, který hodláš obnovit (např. W10) -> Obnovit OS ze zálohy.

Dobrý den chci se zeptat stála semi tak a věc chtěl jsem dát noťas do továrního nastavení a vono to šlo ale během toho mi to cdera výpis a us se to nechce zapnout muzete mi poradit

Dobrý den. Také se mi to stalo..jsem v tomto úplnej nováček, takže bych chtěl poprosit o o nejstručnější popis jak to opravit.. :/ předem děkuji!

Už to bylo řečeno - reinstalace.

Ale když mi počítač nejde spustit jak to udělám ?

V tomto stavu je pravděpodobně Windows 10 i Windows 8.1 silně poškozen a nefungují žádné z nich. Je teď třeba zazálohovat uživatelská data (např. na nějaký USB externí disk), na disku smazat oddíl s původními Windows 10 a nainstalovat nové Windows 10. Instalační USB flashdisk nebo DVD pro Windows 10 lze snadno vytvořit pomocí nástroje ze stránky https://www.microsoft.com/cs-cz/software-download/w... . Licenční číslo se nemusí zadávat ručně, instalační program si ho sám přečte z BIOSu počítače.Před tím bych ještě zkusil nabootovat poškozený počítač z instalačního USB flashdisku (nebo DVD) a v menu zvolit provést opravu systému. (I když moc bych si od toho nesliboval).

A když mám instalační DVD s Win 7.. (vím o tom nastavení v BIOSu) tak se mi to jakoby opraví také? (Akorát budu mít win 7)

Co si tam nainstaluješ, to tam budeš mít...

Dobrý den,mě se toto děje aktuálně s notebookem-chtěla sem kvůli instalaci Windows 10 na kterou jsem už neměla místo na disku vymazat celý počítač-tovární nastavení-a stane se toto-co s tím mám dělat když ani nechci ty data?

Dobrý den nedávno jsem dal notebook do továrního nastavení asi tak při 56% mi to ukázalo selhání továrního nastavení a potom jsme notebook vypnul a zapnul objevilo se tam logo značky a potom se vipl a celý proces se opakoval poraďte mi costím

Jestli na notebooku byly Windows 10 tak:1. Připravit si min 8GB flasku2. Na fungujícím PC jít na stránku https://www.microsoft.com/cs-cz/software-download/w... 3. Spustit staženou aplikaci a v průvodci vybrat vytvoření instalačního USB4. USB s instalací Windows 10 vložit do nefungujícího notebooku5. Nabootovat z instalačního USB, jestli neproběhne samo tak mačkat při startu F1 nebo F8 nebo F10 nebo F11 nebo F12. Záleží na notebooku.6. Projít průvodce instalací Windows 10.7. Instalace může, ale nemusí vyžadovat aktivační klíč. Záleží na stáří notebooku.8. Hotovo, máte čerstvé Windows 10.

Zdravím,
Vše jsem udělal podle vašich kroků, ale při instalaci Windows na mě vyskočilo okýnko, že mi v PC chybí "ovladač média". Nevíte co s tím? Předem děkuji za odpověď.

Dobrý, den mám rovnaký problém a neviem čo si tým keď sa tu niekto vizna tak prosím napíšte mi na Email . sebko907@gmail.com Ďakujem

Dobrý den, mám ten samý problém, je to windows 8.1 byl přeinstalovaný na windows 10, chtěl jsem pouze tovární nastavení abych notebook pročistil, smazal jsem úplně vše, jak bylo v nabídce zda-li i jednotku, já dal ano, aaa asi po 2% procesu nastala chyba, na internetu nemohu najít řešení, teď jsem chtěl dát windows 8.1 přes boot flash, tak to dám, dám tu množnost přes flash boot a save&exit, aaa stále stejný problém rozsvítí se logo, 5sekund ani ne, vypne, zapne logo,,., tak to se opakuje, prosím pomožte mi někdo, zřejmě neumím to naistalovat, nic jiného mě nenapadá, btw je to 2015 podle BIOS. Děkuji že jste si problém přečetli až sem, a prosím, jestli někdo víte, ozvětě se mi, jsem zoufalý, už měsíc to řeším :-, ps: díky.Franta