» Poradna » Programy

Sdileni usb kamerky po lan

Zdravim.muze me někdo poradit nejaky soft ? Potrebuju sledovat usb kamerku pripojenou k nb na telefonu s os android online. nb a mt je spojen na stejne siti prez wifi. VLC to pry umi ale me se to nepodarilo rozchodit a stejne při sledovani obrazu na nb je strasne velke zpozdeni cca 2 vteriny, coz je pro me spatny. Diky za rady

Odpovědi na otázku

webcamXP pro - ten by měl umět stream přímo po sítihttps://kondoot.com/ - stream z webky přímo na net bez nutnosti veřejné ip nebo složitého nastavování ale dostane se k tomu streamu kdokoliv

to je ale Shareware.jinak nepotrebuju to vysilat na net,jen po mistni siti.jde mi o to abych dal kamerku na pravy bok kamionu a videl co se deje nate strane auta,protoze jezdim do anglie a tam nevidim pod sebe.ano,muzu to sledovat primo na nb,ale za otevreny nb za jizdy jsou velke pokuty,a zapnuty mobil v drzaku nevadi.

možná poradí ostatní nějaké další softy ale ten webcamXP je skutečně dobrý a vcelku i jednoduchý na nastavení. Spíš než hledat nějaký nový software bych se zaměřil na rozchození VLC videoLAN , pokud se to teda podařilo rozchodit a jediný problém je prodleva 2 vteřiny, skusil bych nastavit horší kvalitu obrazu(rozlišení, FPS apod), nebo streamovat v jiném kodeku který nebude náročný na dekódování - mjpeg

ne ne,me se prave ten stream na vlc nepovedlo rozchodit,respektive nastavim.ted jsem zkusil naistalovat ten webcam xp ale kameru najde,pricemz zustava stále cerna obrazovka videa.u jiného softu na kameru jede,takze kamerou to není.

jasne.jsem blbej.tenhle softik znam.ale na mobilu se me místo obrazu ukaze jen otaznik.jako kdyby tenmobil neumel javu,v které tn soft bezi.ale ma ji naistalovanou.nevis ještě co s timhle?jinak by to bylo super,presne to co jsem hledal.dik