» Poradna » Mobily

Samsung Galaxy S5 Mini - nefunkční reproduktor

Dobrý den, mám asi 2 roky mobil Samsung Galaxy S5 Mini a nejde v něm asi 1 týden horní mini reproduktor vždycky když volám tak musím to přepnout na ten druhý hlasitý reproduktor. Nevíte jestli je to systémová chyba, nebo jestli je rozbitej mini reproduktor ? Dá se to nějak spravit v systému, nebo je to na opravu ? V případě kolik by oprava asi stála ? Předem děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Není to systémová závada, je to HW problém. V neznačkovém servisu by ses mohl vejít do 500kc.

Děkuji