» Poradna » Windows (a jiné OS)

Samsung Galaxy S3 CustomROM

Dobrý den chtěl bych se zeptat.Mám Mobil Samsung Galaxy S3 I9300 a chtěl bych si na něj dát nějaký customROM, a chtěl bych vědět jak se dát po nainstalování tohoto ROM vrátit ta původní.Děkuji za jakoukoliv radu :)

Odpovědi na otázku

"nějaký customROM"a důvod? Nudíš se, že ani nevíš konkrétní ROM? Nestačil by náhodou root?

Tak promiňte že jsem se vůbec ptal já jsem se jen slušně zeptal jestli by mi někdo neporadil.S tímto nemám vůbec žádné zkušenosti a nechci si nějak rozbít mobil.Ale ten ROM co tam je od začátku je strašně zasekaný a pomalý.

právě proto to nedoporučuju, pokud s tím nemáš zkušenosti. Na druhou stranu, pokud uděláš root přes Kingo (což je klikací free soft na Windows) a následně kompletní zálohu přes Titanium backup (ulož na kartu a udělej si kopii někam do PC) - bacha, zálohu až po rootu, jinak nejde zálohovat celý systém.Pokud to takto uděláš, tak není problém následně vyházet aplikace, které nepoužíváš (doporučuju předem konzultovat) přičemž když něco poděláš, tak to zas ze zálohy obnovíš.Takto telefon zrychlíš aniž bys riskoval tzv. hard brick - stačí malá chybka při nahrávání ROM a máš telefon ve stavu, kdy je z něj cihla a pomůže jedině servis - tj. fakt risk.

Stejně jako tam dáš toho Kustom Roma

Stejně jako stáhneš Custom ROM stahneš i original ROM.. a stejně jako nahraješ Custom, tam mužeš nahrát i Original... Jen to chce root... pokud to má za něco stát, odemkni i bootloader a stáhni si nějaký lepší kernel.jinak google -> XDA developers.. najdeš tam vše... navody, ROMky, Kernely, programy..

zase debilek co vubec nicemu nerozumi, ale furt do neceho kafra..takze ty demente neznala, root ti nestaci, musis mit i kompatibilni recovery.

což bez rooto neuděláš že? blbečku... Instalace CWM a jedem.. to stačí, nebo se mužeš srát přes flash tool.. Chápu, že sis to musel vygooglovat abys mě utřel.. já to pišu z hlavy.. tak přestaň mektat voloviny, jen se ztrapňuješ.... píšeš mimo téma a uražíš někoho, kdo je nesrovnatelně chytřejší než ty.

Blablabla, kecy v kleci. Ted sis to vygooglil a delas tu ramena, hlupaku.