» Poradna » Mobily

Samsung Galaxy S Duos 2 nebo S III Mini ?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat mám si koupit samsung galaxy s iii mini nebo s duos 2 ? Popřípadě jiný.. napiště prosím svuj nazor.. děkuji

Odpovědi na otázku

Kup si oba a po střídej je.... To zase jsou dotazy, už aby bylo po prázdninách

a tohle je zas odpověď...

A jakou jinou odpověď žádáte, když nenapíšete, co od mobilu očekáváte a jaké máte priority?

Omlouvám se ... na aplikace(hry,skype,facebook atd..), internet+ nějaké občasné fotoDěkuji

Na požadované účely kterýkoliv z nich.

Jaký dotaz - taková odpověď !!!! Já to alespoň napsal ironicky - u tebe to je asi vlastní hloupostí!

Na blbou otázku blbá odpověď, to neznáš?

Duos má kamarádka a dost na něj nadává, ale možná měla zrovna smůlu. S SIII mini mám taky zkušenosti, jeden jsme rootovali známé a funguje v pohodě - akorát po rootu tam je kapku méně aplikací od Google a chybí i spousta dalšího balastu.Musíš vybírat zrovna mezi těmito dvěma telefony nebo je máš vybrané podle rozpočtu? Potřebuješ podporu dvou sim karet?

Ne dual sim nepotřebuji.. Jen se Samsungem umim nejlépe manipulovat.. Mužeš poslat jinou nabídku.. děkuji ale nejlépe Samsung do 4 000 kč max.

slyšel jsem celkem dobré reference na Asus Zenphone - dle finančních možností 4, 5 nebo 6 ...

Oki.. pls pište další názory

Pokud to jde, vyhnul bych se Samsungu uplne. Pomale krapy zasekane Touchwizem. Za stejne penize se da koupit mnohem lepsi Androidi telefony, ktere budou slapat jako hodinky.

Oki.. pošly vzor .. odkaz od stránku

Vážně jsi tal línej nebo neschopnej, že si nedokážeš vybrat telefon? Ne, nikdo to za tebe dělat nebude. Sepiš si parametry, jaké požaduješ a pak hledej, který telefon je splňuje. Nesnaž se zbavit vlastní odpovědnosti

Samsung se hodne zhorsil,nebo nazveme to ze se nezlepsil za ty prachy.Je hromada modelu kteri splni tva prani,ten ma to,ten zas ne.Bud THL 4400,(obrovska vydrz)nebo k vseobecne spokojenosti,overene uzivateli cokoliv od XIAOMI, v dane cenove relaci a to beze srandy.

Xiaomi bych doporučil taky, jenže třeba relativně levné Redmi 1S stojí v Čr přes 5 000 Kč. THL moc neznám, ale pokud by byla potřeba využít telefon i na GPS navigaci, tak bych se čemukoliv v s MediaTekem (MTK) uvnitř radši vyhnul - často s tím jsou problémy.

Děkuji za informace.. :)S elektronikou se radši ptám naposledy jsem si koupila mobil a ted je vyhlášen za nejhorší mobil roku totálně zkrachoval a to jsem ho kupovala za 8 300 Kčted ho koupiš za 1 000 Kč - 2 000 Kč(Samsung Galaxy Ace)Děkuji moc

mnojo, Ace se zrovna moc nepovedl. Je taky fakt, že zmíněné Xiaomi Redmi 1S taky předčí i za těch 5000 Kč mnohé dražší telefony jak výkonem tak zpracováním. A to, že Ace stojí dneska tak málo - holt je to obyčejný konzumní telefon a u těch jde cena rychle dolů. Navíc je konkurence velká a poptávka klesá.

Jojo ale hodně lidí slyším že má tu s S III Mini tak nevím no.. :(A prej jsou dost spokojeni

tak známá si na SIII Mini taky nestěžuje, ale jak říkám, ono po rootu a čistce v aplikacích je to o dost rychlejší než to bývalo.