» Poradna » Mobily

Samsung galaxy A500 vs A310

Dobrý den,právě si vybírám mobil a zajímalo by mě, jestli máte někdo zkušenosti se Samsung Galaxy A500 nebo A310. Moc tomu nerozumím a cenově vychází skoro úplně stejně. Zajímalo by mě, jestli se liší v něčem zásadním a který byste si popřípadě vybrali vy. Předem mockrát děkuji za případné rady a názory.

Odpovědi na otázku

já na to koukala v těch porovnávačích. Ale nedokážu úplně posoudit, jak moc jsou ty daný parametry důležitý. Podle toho, co jsem četla, tak jsou si oba mobily asi dost podobný. Nemůžu se rozhodnout a nemá mi kdo poradit.

Pozri Pavla, jednoduchsie to uz nejde.Mas zoznam parametrov a mas ku kazdemu mobilu napisane, v com je najlepsi.Pokial preferujes kapacitu baterie / prosim, vyber mobil, ktory ma najvacsiu kapacitu.Pokial chces kovove telo - prosim A5.Pouzi vlastny rozum, neboli to.Nikto ti neporadi, pokial nenapises poziadavky.

Tak dobře zkusím to s tím vlastním rozumem snad to vyjde a fakt to nebude bolet

nemaj tyhle telefony náhodou vestavěnou baterii? To by mně třeba vadilo. Ale jestli o tom víš a neva, tak netřeba řešit...