Samsung 840 EVO životnost

Když ho budu maximálně vytěžovat, jak dlouho vydrží jeho rychlost a disk jako samotný? Co znamená EVO?

Odpovědi na otázku

definuj slovo "maximálně"...

24 hodin práce se soubory.

To je taky informace na dvě věci... životnost SSD určuje především množství zapsaných dat... A počet přepisů buněk, kolik to cca vydrží, udává výrobce.. z toho se to dá lehce dopočítat...

ALE NO TAK! Přesně 20.9. jsem ho koupil -.-

Nic o životnosti na tom odkaze nevidím. Asi špatný link

Já jsem zvědav, kdy jejich inženýři vydají nový firmware na tato SSD. Je to první výrobek od Samsungu, který jsem si kdy koupil.

proboha!!

Samsung 840 EVO 120GB pouzivam v PC 6 mesicu. Zadne poklesy rychlosti sem nikdy nezjistil dle predchozich odkazu.Zatim 100% stav , spokojenost. Doba provozu 55 dnu 16 hodin pocet zapnuti 928 x.

U rok starého mi v HD Tach ta křivka na začátku spadne těsně pod hranici 250 MB/s.

Taky jsem měřil a taky naměřil poklesy, někde až na 60 MB/s. Ovšem subjektivně žádné zpomalení nepozoruju.

sekvenční rychlosti sice hezky vypadají ve specifikacích, ale pro reálnou rychlost disku jsou naprosto nic nevypovídající...

To je mozne, jenze az jim casem klesne rychlost pod 1MB/s a nedej Boze to zacne lagovat, bude to uz znat.

toho se BFU nikdy nedožije... resp. v době, kdy ten disk začne odcházet opetřebením, tak z něj bude již krásný veterán...

Zond píše nesmysli. Já se ptám seriózně :/ Co je špatného, když se ptám na bezdrátovou myš do 400 kč ?

všecko

Tak promiň, že se nevyznám v myších :/