» Poradna » Notebooky

Samovolne vypinani notebooku

Zhruba pred 14ti dny jsem vymenil baterii v notebooku.A zhruba 3 tydny se mi notebook samovolne vypina.Nekdy pri hrani hry,nekdy pri koukani na serial,nekdy i kdyz na nem nedelam absolutne nic.Nechal jsem dnes vycistit vetracek a prosel i jakymsi zatezovym testem a mel by byt ook.Nicmene se opet 3x behem hodiny vypnul.Nevite nekdo,prosiiim,cim to muze byt? Jakykoliv napad prosim uvitam.

Odpovědi na otázku

Chová se to stejně i s připojeným napájecím zdrojem?

chova. at se sdrijem nebo bez.

Podívej se do Prohlížeče událostí. Tam najdeš co, proč, čím a kdy.