» Poradna » Programy

Samovolné spouštění pc ze spánku

Zdravím,prosím nevím si rady pc se mi při režimu spánku sám aktivuje pravidelně 19:40h,zkoušel jsem to vypnout v Biosu,dal jsem zakázat spouštěni z režimu spánku,aktualizace mám nastavené na 2h ráno,v WMC zakázáno V AVerTV3D uvedeno do spánku,tak nevím.Někde jsem se dočetl,nevím jestli to tak je,možná se pletu,ale když dám win+r a vepíši zkratku,tak mi to ukáže co to probouzí.

Odpovědi na otázku

Já mám všechny ty "automaty" už od XP vypnuté. Defrag svůj, zálohy své a s OS nespouštím kromě OneDrive nic nebo to s daným programem sundám, nehodlám aby mi s OS startovala každá "reklama" co žere RAM (ono je to málo a nakonec je to 600 MB). Až se zase probudí dej SprávceÚloh nebo ProcessExplorer a podívej se jaký proces je navíc. Bude to ten co aktivní a má požadavky na CPU.

Nekdy zapinani ve spojitosti s uspanym PC s WMC zpusobuje zakladni deska. Nektere se proste chovaji divne. Me se jedna probouzela po uspani nahodne nekdy po par minutach nekdy po nekolika hodinach. Po vymene desky za jinou to fungovalo v pohode.

Je tu možnost = neuspávat, vypínat.

LOL, vis co je zac HTPC a k cemu slouzi ? Vypinat nelze, je nutne uspavat. System se probouzi v naprogramovany cas pro nahravani z TV.

WMC ma jeste navic volbu casu kdy se stahuje televizni program.