» Poradna » Notebooky

Samovolné odpojování USB flashdisku

Zdravím, nastal mi problém kdy jsem si koupil nový notebook a začala se mi odpojovat samovolně flashka bylo mi to divné tak jsem jí naformátoval ale stále se odpojovala. Uznal jsem tedy za vhodné starý Flashdisk vyměnit za nový ale on se odpojuje i nový. Nevíte kde by mohl být problém? -nový disk je SP USB 3.0 64gb

Odpovědi na otázku

Vadná fleška.. reklamovat.. Ještě by to chtělo vyzkoušet i na jiném zařízení.. Já bych si vzal peníze zpět a koupil bych raději značku Corsair nebo Kingston..