» Poradna » Windows (a jiné OS)

Samostatný profil WIN 10 = služba profil uživatele se nepovedlo

Dobrý den, prosím o radu.Potřebuji vytvořit samostatný místní profil ve WIN 10, bez nutnosti mít Microsoft účet, který uživatel nechce.Návod viz např. zde:http://pcworld.cz/software/jak-se-ve-window... Při zkušebním přihlášení se však objevila hláška, Přihlášení služby SLUŽBA PROFIL UŽIVATELE SE NEPOVEDLO.Tak jsem pátral dál, jak ztohoven....Následoval jsem microsoftí nápovědu, ale 'nový' profil tam prostě není...https://support.microsoft.com/cs-cz/help/947215/you-rec... Zkoušel jsem různě měnit profil ze standartního uživatele na ADMIN, restart, apod. ale furt stejné.Měli byste nějakou radu, co s tím? Děkuji Jakub

Odpovědi na otázku

A nejde vytvořit jednoduše nový uživatel v okamžiku, kdy jsi odpojený od sítě? To by pak nemělo vyžadovat MS účet ......

MS účet není vyžadován, ale vytvoření uživatele na offline PC jsem nezkoušel.. díky za hint...

Zkoušel jsem vytvořit místní účet ve stavu, kdy je PC offline (není připojené k síti), nicméně problém přetrvává....

OS instaloval nějaký trumberoid:zapomněl odpojit OS od sítě. Nesdělil jsi edici W10.Co s tím?A/ W10 Pro:lusrmgr.mscB/ W10 Home:control userpasswords2Před spuštěním modulu se ujistí, že W10 není připojený do internetu.

A pak mi tvrďte, že Windows nikam nic neposílají. : )

Nejde o novou instalaci Win 10. Jen o přidání uživatele...

Bohužel nerozumím