» Poradna » Web a internet

Sám se mi nainstaloval GOOGLE chrome

Zdravím, už je to nějakou dobu co jsem odinstaloval google chrome, protože nefungoval správně. asi včera se mi nainstaloval zpátky ají s mozilla firefox a nejde to odinstalovat samo se to otvírá a nevím jak to odstranit. zatím díky

Odpovědi na otázku

Odstranit..???Snad odinstalovat, ne..???.. A smáznout i profil "Google" ve složce AppData.. Pokud s tím máš problém, pak bych tušil spešl zavirování.. V takovým případě je nejjistější přeinstalace systému.. žádné kravinky s nadějí na odvirování na všechny možné nejisté způsoby..

chtěl jsem odstranit složku googlu z appdata a i když jsem administrátor na PC tak to nejde prej nemám oprávnění

Bóžinku!Prečo si stále myslíte, že ak máte účet s oprávneniami administrátor - ste skutočne administrátorom.V počítači sú DVA účty: účet Administrator so všetkými oprávneniami - ale ten je skrytý a účet User s obmedzenými oprávneniami administrátora. Takže logické je, že User účet nemá oprávnenie niečo zmazať, keď tomu bráni Administrator. Stačí sa Odhlásiť z účtu User (teda pod tvojim menom) a prihlásiť sa na Administrator.

Skus nejake weby, ktore sa zaujimaju o paranormálne javy.http://tajomstva.org/zahady-paranormalne-javy/http://www.cez-okno.net/sekcia/zahady-a-proroctvaTu si v IT-poradni.Mozno Ti Japonec "SamoSato" nainstaloval skodnu.

WOW . fakt nevíš co s tím dělat

Mozem sa spytat Japonca SamoSato, co Ti tam instaloval, ale asi neodpise.Skus v núdzovom režime systému použit softvér MBAM free verzia: https://www.malwarebytes.org/Všetko čo nájde vymaž.

opravdový Chrome se ti asi s Firefoxem neinstaloval, neb jde o "konkurenční" prohlížeče. Normálně by měl jít odinstalovat jako každý jiný program, pokud máš admin práva. Pokud nejde, je otázka, zda jsi skutečně admin, zda je to opravdu Chrome a ne nějaká breberka ...

když jsem to chtěl odinstalovat tak tam google nebyl a ani firefox.PS: firefox jsem nikdy na tomto PC neměl

Buď si děláš pr.del.. nebo je asi nejspíš docela slušně zavirováno.. Takže přeinstalovat...

ok. tak díky

To vypada zajimave - smejd s vlastnim prohlizecem. Vzhledem k tomu, ze ff i chromium jsou open source, tak to mozne je. Rad bych vedel, kde to chytnul, protoze chci vzorecek na pitvani ;)

víš že já ani nevím jak se mi to dostalo do PC zrovna jsem odinstaloval antivirus protože jsem našel lepší a pak to tam prostě skočilo ale je divné že se google zapínal sám a byl nastavenej jako výchozí prohlížeš když jsem měl jako výchozí nastavenou operu.Prostě záhada nemám k tomu co říct

Mam stejny problem. Uz je to delsi dobu, co mi skoncil antivirak (Kaspersky), hned, jak jsem to zjistila, tak jsem si objednala dalsi pristupovy kod a trvalo nejake 2-3 dny nez prisel a nez jsem ho zadala. V te dobe jsem nic nestahovala, ani porade nechodila na net, jako takovy-pouze domovska stranka Kaspersky-rovnou najizdel po kliknuti na prodlouzeni, a email. Takze opravdu netusim, jak se tam mohlo neco dostat. Ale kdyz jsem zadala kod a udelala celkovou kontrolu naslo mi to tam vsecko mozne... Takze jsem to vsecko nechala smazat a myslela jsem, ze to bude vsecko. No po smazani byl restart a pak se mi sekl cely pc a kdyz se rozjel byl na plose a i na liste chrome i firefox. A smazalo mi to explorer... Tak jsem si rekla, ze mozna byl zavirovany a zacla jsem se ucit s chromem, ktery mi po nejake dobe zakazoval pristup snad na vsecko jen ne na domovskou stranku googlu nastaveni :D tak jsem se zacla ucit s firefoxem a zase vsecko fajn. Pak jsem pc jednou pustila a nikd zadny internet. Jsem premyslela co teda telat. Nasla jsem tam nejak systemovy internet pro windows 10 a pres ten jsem stahla firefox z oficialnich stranek. V pameti nemel vubec nic... No a vcera vecer jsem delala s wordem najednou se vsecko vyplo a zobrazilo to plochu bez ikon. Pak ikonka chromu, firefoxu a pak az zbytek... Spustila jsem chrome. Stejne nastaveni jko bylo s tim spatnym a firefox to stejne... Nechce me pustit vubec nikam, takze na to kaslu a dam ho a zkontrolovani... Verila jsem, ze s antivirakem je to lepsi, ale dnesni doba je zvlastni a ani placene antiviraky uz asi nejsou to co byvaly... Kdyby mel nekdo nejaky napad, jak se toho, nevim ceho, zbavit, tam napiste. Do preinstalace se mi moc nechce. Mam tam celkem dulezite soubory :(

pevně doufám, že ten "lepší" antivir nebyl odněkud z Uložto. Už jsem narazil na pár pitomců, co vesele používali crackovaný antivir a hrozně se divili, když jsem se jim snažil vysvětlit, jak donebevolající kravina to je.

Opravdu :D takovy idiot nejsem. Prvni verze byla koupena a druha prodlouzeni pres jejich oficialni stranky a kod posilali na mail :) takze zadne uloz.to :D

To se většinou děje těm, co něco instalují, jenom klikají na next/další a ani nečtou, co vlastně potvrzují. Občas stačí, že se nechá nějaký zafajfkovaný čtvereček a je to tam.

Ja si vetsinou ctu, co potvrzuju, ale stejne jsem nic nestahovala. A kdyz uz, tak to byla jen oficialni koupena hra ;) :D

Právě na tyto problémy používám utilitu unchecky a mám klid.

... jednoduše, když něco instaluješ tak nespěchej ... při instalaci "doporučeno" ani nevíš co jsi ještě k tomu dostal za šmejda ... před každým odklepnutím pozorně číst hledat, zda tam není něco malým písmem a ještě ktomu zafajfkováno

Toho si vsimam :D a kdyz je to malym a zaskrtle, tak si to vetsinou i prekladam :)

Samo se to rozhodně nenainstalovalo, musel jsi instalaci odkliknout a povolit. A pokud neumíš aplikaci odinstalovat, tak požádej někoho, kdo se v PC alespoň trochu vyzná.

pro win7 je MSE a bude až do konce podpory a staci na bezne pouziti https://support.microsoft.com/cs-cz/help/14210/security... od windows 8 je uz v systemu integrovan

Skusil by som Revo uninstaller.

Joe is using a bigger hammer

jedine, čo zaberie, je;uninstaller_google_extrachrome.exe

https://unchecky.com/Nainstaluj si tohle a už se ti nikdy nebudou další programy co nechceš instalovat.