» Poradna » Windows (a jiné OS)

S3 drv na BeOS

nemá niekto driver na S3 trio (Virtual PC) pre BeOS 5? Stránka Be už veľmi nefunguje. A ako driver nainštalovať? Zatiaľ mi ide len virtualne rozlíšenie. http://postimg.org/image/f5ahexys5/

Odpovědi na otázku

Jaký je to přesně model? OS/2 je kompatibilní?Mám v archivu tohle:OS/2 Video Device Driver for S3 ViRGE,ViRGE/VX,ViRGE/DX,ViRGE/GX,ViRGE/GX2,Trio3D/2XDriver Version 2.00.01Release date: 22 Jun 1999 4:25pm

BeOS nevychádzal z OS/2. Ak dobre viem, z UNIXu ako NeXtOS a OS X

a ten přesnej model karty? 362/368 či jaká

S3 trio 32/64 PCI 732/764

Pro Genki byl v ovladačích na haikuware.com. Možná budeš mít štěstí.

haiku je kompatibilné s BeOS? Spätne chápem, ale opačne?