» Poradna » Windows (a jiné OS)

RunDll

Zdravím, potřebuji poradit mám Lenovo C440. Byly tam predinstalovane Win8, ale pres Windows jsme si tam dal Win8.1 A nyní mám po zapnutí problém s tím že vyskočí hláška:RunDLLPři spouštění souboru C:\Users\Georgi\AppData\Local\Conduit\BackgroundContainer\BackgroundContainer.dll došlo k problemu.Uvedený modul nebyl nalezenNevíte někdo co s tímDěkuji za rady

Odpovědi na otázku

Ahoj,staci pouzit nejaky program spravujci soubory a programy spoustene po startu (treba autoruns - http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/systemo... [hledano]=autorun&g[oz]=11.70 ) a v nem nechat najit ten soubor BackgroundContainer.dll a zrusit spousteni po startu.Me to pomohlo.

Děkuji za rady pomohlo

aHOJ ŘEŠÍM STEJNÝ PROBLÉM ALE PROGRAM V ODKAZU SE MĚ NAINSTALOVAL NEVÍM KAM MAM WIN 8.1 A NEMŮŽU TO NAJÍT

Nekrič na nás - nie sme hluchí, ani slepí.......

aHOJ ŘEŠÍM STEJNÝ PROBLÉM ALE PROGRAM V ODKAZU SE MĚ NAINSTALOVAL NEVÍM KAM MAM WIN 8.1 A NEMŮŽU TO NAJÍT

...a neopakuj sa ako papagáj.