» Poradna » Windows (a jiné OS)

Roztáhnutí Spořiče na 2 monitory

Zdravím,potřeboval bych roztáhnout spořič na 2 monitory,ale pokaždé ho to ukazuje pouze na jednom,googlil jsem a nic nepomohlo :( nějaké rady ?

Odpovědi na otázku

Mně jde spořič normálně přes oba monitory.

mám 2x full HD a win 10,zatím jsem to vyřešil přes amd eyefinity (monitory vypadají jako 1 s 3840x1080) nemůže být problém s tím že mám spořiče stejného rozlišení ?

A zároveň máš druhý monitor pouze jako duplikaci prvního nebo jako jeho rozšíření?

no normálně jsem ho připojil a jenom jsem dole vypnul lištu, v případě že v amd eyefinity nebo jak se to píše nastavím http://prntscr.com/8qs8lw tak spořič funguje,ale aplikace se poté roztahují také,což nechci, http://prntscr.com/8qs8x3 tohle mám v nastavení zobrazení,grafická karta je starší (5770)

Pomocí Eyefinity vytvoříš skupinu monitorů, které se tváří jako 1 monitor, proto se Ti aplikace roztahují přes oba dva.

ano to vím,používám to pro některé aplikace,ale plochu mám rozšířenou,přesto se mi spořič nastaví jenom na jeden monitor a druhý je pouze tmavý ...

Aha, takže ten druhý monitor alespoň ztmavne? Jaký požíváš spořič?

3840x1080 fotku která je potom pouze na jednom monitoru zdrclá

A vyzkoušel jsi i jiný spořič? Třeba Pruhy nebo Bubliny, ty máš také jenom na jednom monitoru?

Ostatní spořiče jedou přes 2 monitory

Druhý monitor mám jako rozšířenou plochu, spořič přes oba monitory se mi zobrazuje hned od počátku a nezáleží, jestli zapnu druhý monitor přes AMD CCC nebo ve Windows pomocí Win+P. Ani mne nenapadá, kde by se dal spořič nastavit jenom na jeden monitor.

Tak to ti neporadím , lebo mne ide sporič na obidva monitori od prvého zapnutia a bez nastavovania . Asi záleží na GR ? Mám MSI GeForce GTX 960.

Spoříče? To ještě někdo používá?

Taky si říkám. Myslím že to tazatel CHCE, nikoli potřebuje. Spořiče měly význam na CRT monitorech, na LCD nemají žádný význam. Kromě "estetiky"

Jakto ze nemaji vyznam? Opotrebovavaji zbytecne monitor a plytvaji elektrinou. :o)

Asi tak nejak. Ja proste mam nastaveno, aby se monitor po 10 minutach necinnosti proste uspal, coz byvala i nejak doba, kdy tam zacal naskakovat setric.Pamatuji si dobu, kdy nektere setrice na nejakych firemnich pentiich byly tak narocne, ze jely jen nekolik fps