» Poradna » Mobily

Rozmazávání obrazu při tmavých rychlých scénách

Když přehrávám film přes usb v hd, full hd kvalitě, vždy se při rychlejších scénách jakoby rozmazává (rozdvojuje obraz). Dělá to jen při tmavých scénách. Při světlých scénách to nedělá. Při normálním antenním vysílání jsem si ničeho nevšiml. Nevíte jestli je to flashkou, tv nebo zdrojovým kódem videa? Tv samsung 7 řada, flashka kingston DT R500

Odpovědi na otázku

Blbě kódované video.

Ikdyž ma 14 gb?

Možná právě proto.

Jinak je obraz nádherný, čistý dokud nepřijdou akční scény za šera či tmy.

Tak dej screen toho, co myslíš.Jak můžeme vědět oč jde?Možností je spousty. Například jsi nalitej, to já vidím klidně i trojitě nebo se mi obraz otáčí, i když se já ani monitor nehýbe. Nebo je video prokládané a ty nemáš deinterlaci při přehrávání puštěnou. Nebo prostě máš lahtana pohoněnýho, v TV nic není tak se nudíš a troluješ na poradně.

Projevuje se to same pokud pripojis PC/notebook a prehrajes uvedeny soubor? Muze to byt i problem v vestaveneho prehravace tve SmartTV.

Přes pc nebo notebook jsem to nezkoušel. Teď nemám jak. Pokusim se nafotit a nalitej opravdu nejsem :D